Pronájem limuzín, privátních lodí, letadel a vrtulníků


Pronájem limuzín s řidičem

Ať už je to romantická jízda, rozlučka se svobodou, svatba, noční párty s přáteli, kasino, obchodní setkání po dlouhém letu nebo třeba seminář, návštěva restaurace, letištní nebo hotelová doprava, máme nejlepší luxusní limuzíny v ČŘ. Profesionální přístup a zákaznický servis zaručen.Pronájem privátních lodí

Pronajměte si privátní loď se zkušeným kapitánem a vyrazte na romantickou plavbu Prahou nebo kamkoliv mimo ni, třeba na soutok Labe a Vltavy na Mělníku nebo na celodenní výlet s rodinou či přáteli na Slapskou přehradu.


Pronájem privátních vrtulníků a letadel

Překvapte Vaše nejbližší originálním dárkem. Pronajměte pro ně privátní let vrtulníkem nebo letadlem kamkoliv budete potřebovat. Vrtulníky jsou také skvělým dopravním prostředkem nevěsty a družiček na svatbu, co udělá z Vaší svatby nezapomenutelný zážitek! Profesionální piloti, prvotřídní stroje a příznivé ceny.


Pronájem prostor pro soukromé akce a párty

Přemýšlíte, kde uspořádat firemní večírek, rozlučku se svobodou, after párty nebo pořádnou párty s přáteli? Rádi Vám zajistíme ten nejvhodnější prostor právě pro Vás. Zašlete nám Vaší poptávku a členové našeho týmu se Vám budou obratem věnovat.