CO O NÁS ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI

HODNOCENÍ

Tereza Vlčková

"Limuzína byla přistavená na čas, řidič profesionální, vše krásné a čisté, děkujeme."

Jana Neprašová

"Objednala jsem si na rozlučku se svobodou zlatou limuzínu a byla jsem nadšená, vše bylo naprosto perfektní, vozidlo naleštěné, až se za námi každý ve městě otáčel. Při zastávkách na fotky jsme si s kamarádkami připadaly jako nějaké celebrity."

Tomáš Červinka

"Využil jsem služeb Limoking podruhé a musím také napsat pochvalu. Vybral jsem letos bílou limuzínu Lincoln na svatbu pro sestru a byl to jeden z nejlepších svatebních darů. Řidič nás bezpečně odvezl na obřad i z obřadu na hostinu a ještě jsme si všichni udělali s vozidlem nádherné fotky. Zcela jistě při další příležitosti opět využiji služby této společnosti."

Irena Tůmová

"Dcera slavila 10 narozeniny a tak jsem se rozhodla nechat jí odvézt z domova na oslavu limuzínou. Byla jsem překvapená, že se dá do limuzíny do minibaru naložit i dětský šampus. Děti si to náramně užili a prý pojedou příště zase. Děkuji za milý a aktivní přístup řidiče."

Iveta Siváková

"Dlouho jsem se rozhodovala, jak překvapit sestru na její rozlučku se svobodou. Když jsem narazila na služby limoking, měla jsem jasno. Svezli jsme se limuzínou Cadillac Escalade pro 14 osob a byl to fantastický zážitek. Nechápu, jak řidič projel všechny uličky Prahy tak dlouhým autem, ale stále se usmíval a byl velice příjemný. Děvčata si to užily a sestra má zážitek na celý život. Děkuji a budu se těšit opět někdy v budoucnu, že ještě využijeme Vašich služeb."

Jiří Hrubý

"Chtěl jsem překvapit ženu romantickou večeří pro dva v Praze, proto jsem využil vašeho balíčku restaurace s privátním transferem limuzínou Lincoln a musím uznat, že to bylo skvělé překvapení. Žena nic netušila a jakmile před domem spatřila limuzínu, nechtěla ani věřit, že je to pro nás. Řidič nás bezpečně zavezl, počkal na nás a poté nás zase odvezl zpět, skvělá práce!"